
Світильник Moosee Human Premium підлоговий чорний Mse1501100514
19 662 ₴
- В наявності
- Код: 184308728
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MOOSEE настільна лампа HUMAN PREMIUM чорна. Оригінальна пропозиція для любителів дизайну, що поєднує функцію освітлення з художньою формою. Виконана з чорного скловолокна, представляє людську фігуру, яка тримає в руках скляні абажури. Це не лише джерело світла, це унікальна декорація інтер'єру, що привертає погляди як вдень, так і вночі. Модель є ідеальним доповненням до колекції підлогових ламп Human, створюючи єдину та інтригуючу світлову композицію. Відкрийте магію світла та сучасного мистецтва і вже сьогодні зробіть, щоб.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 34 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 34 см |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 662 ₴


