
Підвісний світильник Moosee Octo 3 чорний сучасний салон Mse1501100491
20 951 ₴
- В наявності
- Код: 184308731
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MOOSEE лямпа підвісна OCTO 3 чорна. Сучасне освітлення, яке вирізняється мінімалістичним та елегантним дизайном. Виконання з алюмінію в чорному матовому оздобленні поєднує довговічність з естетикою. Конструкція спирається на три кулеподібні абажури, підвішені на тонких, делікатних нитках, що додає легкості та футуристичного характеру. Завдяки простоті форми ідеально впишеться в інтер'єри сучасного характеру, такі як вітальні, їдальні чи офіси. Серія Octo - це вибір як практичний, так і декоративний, що надає простору унікальності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 110 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 951 ₴


