
Підвісна лампа Moosee Savoy 80 Золотиста Mse1501100528
24 573 ₴
- В наявності
- Код: 184308749
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MOOSEE підвісна лампа SAVOY 80 золота. Колекція Savoy - це елегантна та розкішна серія освітлення, яка вражає витонченим стилем і точним виконанням. Вона характеризується поєднанням золотого металу та прозорих кристалів, що створюють ефектні світлові ефекти. До колекції входять як підвісні, так і стельові лампи (плафони), доступні в різних розмірах, що дозволяє підібрати їх до будь-якого інтер'єру. Чудово підійде для стильних віталень, розкішних спалень та представницьких комерційних просторів, таких.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Savoy |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Салон, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 573 ₴


