
Підвісна лампа Moosee Alure золота гламур Mse1501100498
22 882 ₴
- В наявності
- Код: 184308839
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MOOSEE лямпа підвісна ALURE 85 золота. Пропозиція для тих, хто прагне надати своїм інтер'єрам неповторний і авангардний характер. Характерне розміщення світлових точок робить так, що світло м'яко розсіюється в різних напрямках, створюючи магічну атмосферу. Лямпа складається з 12 світлових точок, гармонійно розміщених на елегантному, золотому обідку, який додає унікального блиску. Це дизайнерське освітлення чудово впишеться як в сучасні квартири, так і в ексклюзивні офіси чи розкішні готелі, надаючи кожному.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 85 мм |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Мoдель | Alure |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Салон, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 882 ₴


