
Духова шафа Electrolux SurroundCook 500 SteamBake каталіз KOD8C39Z
38 514 ₴
- В наявності
- Код: 184309399
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Пропозиція стосується набору ELECTROLUX, до складу якого входить: Паровий духова шафа ELECTROLUX - KOD8C39Z. Індукційна плита ELECTROLUX - KDI641723K. Паровий духова шафа ELECTROLUX. KOD8C39Z. ГОЛОВНІ ПАРАМЕТРИ. Тип.: Електрична духова шафа, багатофункціональна з конвекцією, для вбудовування. Об'єм.: 72 літри. Панель.: Скляна, сенсорне управління з дисплеєм. Клас енергоефективності.: A+. Діапазон температур.: 30°C–300°C. Рівень шуму.: 45 дБ. СМАЧНІ ВИПІЧКИ З ДОДАТКОМ ПАРИ. Багатофункціональна духова шафа SteamBake використовує пару, щоб забезпечити відмінні результати випікання. Ваші випічки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.4 мм |
| Глибина | 56.9 мм |
| Ширина | 59.4 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування духовки | Да |
| Внутрішній простір духовки | Каталітичні вставки |
| Використовувані технології | SteamBake, М'яке зачиняння дверей, SurroundCook, Дисплей TFT EXCite |
| Мoдель | KOD8C39Z |
| Марка | Electrolux |
| Потужність | 3490 W |
| Потужність мікрохвиль | Не можна застосувати |
| Напрямні | Штангові, Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм | 72 л |
| Очищення | Парова, Каталіза |
| Температурний зонд | Да |
| Тип | Електрична парова |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Колір | Чорний |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 514 ₴





