
Духова шафа Whirlpool WOI4S8HM2SEA
35 344 ₴
- В наявності
- Код: 184309951
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Прилади Whirlpool. Пральні машини. Сушарки. Холодильники. Кухні. Мікрохвильові печі. Плити. Витяжки. Посудомийні машини. Духові шафи. Акції. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Інструкцію можна знайти на вказаній сторінці: https://docs.emeaappliance-docs.eu – виберіть відповідну мову та введіть торговий код шуканого продукту. Виробник та уповноважений представник. Назва виробника: Beko Europe Management S.r.l. Адреса: Via Varesina n.204, 20156 Milano (MI), Italy.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.7 мм |
| Глибина | 56.4 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття духовки | Легкоочисна емаль |
| Дистрибуція | Whirlpool |
| Використовувані технології | Soft Close, Ready2Cook, 6-ї Почуття, Cook4, Steam+, Air Fry |
| Кількість функцій духовки | 8 |
| Мoдель | WOI4S8HM2SEA |
| Марка | Whirlpool |
| Напрямні | Телескопічні |
| Об'єм | 73 л |
| Очищення | Гідроліз |
| Термообдув | Да |
| Тип | Електрична парова |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Гриль, Турбогриль, Air Fry, Піца |
| Колір | Бежевий |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 344 ₴









