
Холодильник вбудовуваний Candy Fresco 400 ECNBQT3518E
28 411 ₴
- В наявності
- Код: 184363753
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Candy ECNBQT3518E. Холодильник-морозильник Fresco 400. Холодильники з серії Fresco 400 створені з урахуванням повсякденних потреб. Сучасні технології забезпечують тривалішу свіжість зберігання продуктів, а продумане розташування внутрішніх відсіків дозволяє зручно розміщувати їжу. Моделі для вбудовування ідеально інтегруються з кухонними меблями, пропонуючи ефективність і надійність на найвищому рівні. Тривала свіжість і смак. Total No Frost Circle Fresh зробить так, що ваша їжа залишиться смачною, ароматною і зберігатиме свою структуру, виглядаючи так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 263 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177.2 мм |
| Глибина | 54.5 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двостороннє кріплення дверей | Да |
| Додаткове обладнання | LED освітлення, Ящик із контролем вологості, Камера свіжості, Multi Flow, Режим відпустки, Полиця для яєць, Контейнер для льоду |
| Використовувані технології | Інвертор |
| Клас заморожування | **** |
| Клас емісії шуму | B |
| Кліматичний клас | N-ST |
| Код сертифікації | 2220877 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 4 |
| Кількість термостатів | 2 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 2 |
| Мoдель | ECNBQT3518E |
| Об'єм морозильних камер (N) | 73 |
| Об'єм холодильних камер (N) | 178 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 73 |
| Корисний об'єм холодильної камери | 178 |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 220 |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 6 |
| Здатність підтримувати температуру [год] | 8 |
| Тип | З нижньою морозильною камерою |
| Функції | LED освітлення, Режим відпустки, Сигналізація відкритих дверей |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 411 ₴



