
Витяжка Berg Maestro 60 MAEOPPODBK6025
15 887 ₴
- В наявності
- Код: 184656354
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка Berg Maestro 60 MAEOPPODBK6025 — кухонна витяжка для встановлення над плитою. Модель призначена для видалення запахів та парів під час готування. Витяжка працює в режимі видалення повітря назовні або рециркуляції (фільтрація повітря). оснащена фільтрами для очищення повітря. Керування здійснюється за допомогою зручних перемикачів. Розміри та характеристики відповідають стандартним вимогам для кухонних витяжок цього класу. Прилад виготовлений із міцних матеріалів, стійких до вологи та температурних коливань. Гарантує надійну роботу протягом тривалого часу. Доставка зі складу протягом 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 29.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 64 кВтч |
| Клас енергетичної ефективності | A+ |
| Клас ефективності динамічного потоку | B |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Кількість фільтрів для жиру | 2 |
| Мoдель | Maestro 52 |
| Марка | BERG |
| Потужність | 193 W |
| Потужність освітлення | 2 x 1W |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 600 |
| Степені потужності вентилятора | 3 |
| Тип витяжки | Підш Cabinet |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Електронне |
| Фільтр для жиру | Вугільний |
| Функції | Таймер |
| Колір | Чорний |
| Шумність | 44dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 887 ₴




