
Плафон LED Quintiesse Barrel Elstead QN-BARREL-F-LED-50-TEAK коричневий
55 507 ₴
- В наявності
- Код: 185042285
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Круглий плафон Barrel QN-BARREL-F-LED-50-TEAK LED 17W 3000K коричневий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Seraph виготовлена з практичних і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Плафон |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажуру | 50 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 17 Вт |
| Мoдель | QN-BARREL-F-LED-50-TEAK |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Виробник | Quintiesse |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип джерела світла | LED |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 507 ₴






