
Люстра Just Light Kulunka 15204-17
12 604 ₴
- В наявності
- Код: 185042498
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Опис продукту. Опис продукту: Люстра Kulunka Just Light 15204-17 - це елегантний і сучасний елемент освітлення, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Виготовлена з металу кольору хром, забезпечує не лише естетику, але й довговічність. Завдяки інтегрованому джерелу LED, лампа пропонує високу енергоефективність та приємне, тепле світло. Параметри продукту: Тип: Люстра. Матеріал: Метал. Основний колір: Хром. Цоколь: Інтегроване джерело LED. Кількість джерел світла: 1. Живлення (V): 230V. Тип живлення: Мережеве. Джерело світла в комплекті: Так. Потік.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 604 ₴

