
Підвісний світильник Step Into Design Gufo 3 LED рожеве золото 36см St-DL8506
24 121 ₴
- В наявності
- Код: 185042532
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна GUFO 3 LED рожеве золото 36 см. GUFO 3 - художня підвісна лампа, натхненна природою. GUFO 3 - це незвичайна підвісна лампа, яка поєднує сучасну елегантність з тонкою символікою свободи і легкості. Три металеві птахи в відтінку блискучого рожевого золота створюють динамічну композицію, натхненну рухом птахів у польоті. Їх обтічні, органічні форми та матові, світлі підстави "крила", з яких виходить світло, створюють ефектну світлову інсталяцію. Кожен з елементів підвішений на золотих нитках різної довжини, закріплених до мінімалістичного, круглого.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 18 см |
| Ширина | 42 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 6 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 20W, 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 121 ₴




