
Підвісна лампа Quintiesse Sfera 3 Elstead Elsqnsfera3Pteak
80 597 ₴
- В наявності
- Код: 185042597
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Потроєна підвісна лампа кулі Sfera QN-SFERA-3P-TEAK коричнева біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель виготовлена з практичних і міцних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Клас енергоефективності | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 597 ₴






