
Настінний світильник Italux Evans Pnd-94981-4C-Gd
14 386 ₴
- В наявності
- Код: 185042611
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна LED 22W EVANS PND-94981-4C-GD Italux. Основна інформація. Виробник: Italux. Серія: EVANS. Символ: PND-94981-4C-GD. Розміри пропонованого продукту. Довжина (см): 71. Висота (см): 17. Ширина (см): 17. Загальна висота (см): 129. Параметри продукту. Колір: Жовтий і золотий. Основний матеріал: Сплав металів. Додатковий матеріал: Скло, Кераміка. Живлення (В): 220-240. Тип живлення: Мережеве. Ступінь захисту: IP20. Кількість джерел світла: 1. Колір/тип абажура: Опал, Керамічний, Прозорий, Скляний. Параметри джерела світла. Світловий потік (LM): 2560. Колір світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 129 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 17 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 22 Вт |
| Матеріал | Кераміка |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 386 ₴

