
Підвісна лампа Italux Fanda Pnd-31882-3A-Gd-Amb (Pnd318823Agdamb)
10 017 ₴
- В наявності
- Код: 185042708
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. У комплекті ви отримаєте. Лампу Italux FANDA PND-31882-3A-GD-AMB (1 шт). 🎁 надзвичайно м'яку мікрофібру 🎁 для, зокрема, скла. FANDA Лампа підвісна 3 золотий Italux PND-31882-3A-GD-AMB + серветка. Лампа підвісна Fanda. Легка регуляція висоти. Можливість регулювання висоти лампи дозволяє її безмежне використання в будь-якому просторі. Тому довжину кабелю в лампі підвісній Fanda без жодних проблем можна відрегулювати під час монтажу лампи. Завдяки цій функції, ідеально освітите простір там, де це потрібно. FANDA Лампа підвісна 3 золотий Italux.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Стан | Нове |
| Колір | Золотий |
| Матеріал каркаса | стекло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 45 см |
| Додаткова інформація | З датчиком руху |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 017 ₴

