
Підвісна лампа Step Into Design Luxoria золота 5035см St-8530 Gold
31 531 ₴
- В наявності
- Код: 185042884
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Люстра LUXORIA золота 50*35 см. Розкішна люстра LUXORIA - це справжній витвір. мистецтва освітлення, що випромінює елегантність і вишуканість. Її дизайн поєднує геометричну форму з блиском і прозорістю скла, створюючи візуальний ефект. Основні характеристики люстри: Центральна конструкція: складається з золотого, круглого кільця, що є центральною точкою і підтримкою для скляних елементів. Золотий колір додає тепла і розкоші. З центральної рами звисають численні, прозорі скляні трубки різної довжини. Вони розташовані шарами, створюючи динамічний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркаса | стекло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 531 ₴

