
Плафон Quintiesse Nuvola матовий чорний QN-NUVOLA-F-S-BK LED
13 578 ₴
- В наявності
- Код: 185042939
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плафон Nuvola від Quintiesse - компактний потолічний світильник або бра з матовим чорним фінішем. Модель QN-NUVOLA-F-S-BK оснащена джерелом світла LED. Висота світильника 9,2 см. Виріб підходить для використання як у якості потолічного світильника, так і настінного бра. Продукт відомого виробника Elstead Lighting/Quintiesse.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Плафон |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Elstead Lighting |
| Розміри | |
| Висота | 9.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 14 Вт |
| Мoдель | QN-NUVOLA-F-S-BK |
| Призначення | Стельовий світильник/бра |
| Оздоблення | Матова |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 578 ₴






