
Духова шафа AEG NBR7P731SB
63 655 ₴
- В наявності
- Код: 185175505
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Пароварка вбудована AEG NBR7P731SB MealAssist SteamCrisp Чорний 7000. Функції. Вбудований духова шафа. Багатофункціональний духова шафа з функцією пароварки. Сенсорне управління. Панель: фасонне скло. Функції: нижнє нагрівання, випічка хліба, розморожування, сушіння, підйом тіста, гриль, Heat save fan, гаряче повітря, Hot air bottom & steam, гаряче повітря та верхнє нагрівання, верхнє/нижнє нагрівання, мала вологість, підтримка тепла, підігрів тарілок, підтримка температури, освіження, підігрів, запечене м'ясо, повільне приготування, гуляш, верхнє нагрівання. Функція пам'яті,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.4 мм |
| Глибина | 56.9 мм |
| Ширина | 59.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | NBR7P731SB |
| Марка | AEG |
| Потужність | 3390 W |
| Напрямні | Телескопічні |
| Об'єм | 72 л |
| Очищення | Піроліз |
| Тип | Електрична парова |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A++ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 655 ₴

