
Підлогова лампа для читання OSLO Sabia TK Lighting 16130
16 105 ₴
- В наявності
- Код: 185214760
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. TK Lighting 16130 OSLO SABIA ЛАМПА ПІДЛОГОВА 1XE27. TK-Lighting. Матеріал виг. каркаса: Метал + дерево + пластик. Колір каркаса: Сабія. абажура: Метал. Колір абажура: Сабія. Кількість джерел світла: 1. Джерело світла: E27. Живлення: 230V - 50Hz. Клас енергетичний: A до G. Довжина: 800. Ширина: 350. Висота: 1800. Бренд: TK Lighting. Код виробника: 16130. Країна походження: Польща. Тип: ПІДЛОГОВІ ЛАМПИ. Вид освітлювального приладу: Лампа підлогова. Матеріал каркаса: Дерево, Метал. Матеріал абажура - лампи: Метал. Колір абажура - лампи: Сабія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | OSLO SABIA |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Марка | TK Lighting |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Вінтаж |
| Тип | Для читання |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 105 ₴




