
Вбудований холодильник Haier HBQW5719E
49 576 ₴
- В наявності
- Код: 185349621
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Haier HBQW5719E. Холодильник. Розміри (вис. x шир. x гл.): 193,5 x 69 x 55 см. Об'єм холодильника / морозильника: 281 л / 101 л. Рівень шуму: 37 дБ. Безморозильна (No Frost): так, повний No Frost. Зміна напрямку відкривання дверей: так. Швидке охолодження нових продуктів. Коли ти одноразово кладеш до холодильника велику кількість їжі (наприклад, після покупок), температура всередині підвищується, що негативно впливає на інші продукти. Увімкнувши швидке охолодження, різко знижуєш температуру і швидше охолоджуєш нові продукти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 382 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 193.5 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двостороннє кріплення дверей | Да |
| Додаткове обладнання | LED-освітлення, Камера MyZone, Режим відпустки |
| Використовувані технології | Функція Відпустка, Total No Frost, Інвертор, Контроль вологості, Air Surround, Multi Air Flow, hOn |
| Клас заморожування | **** |
| Клас емісії шуму | C |
| Кліматичний клас | SN-N-ST-T |
| Код сертифікації | 2245813 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 3 |
| Кількість термостатів | 2 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 3 |
| Мoдель | HBQW5719E |
| Об'єм морозильних камер (N) | 101 |
| Об'єм холодильних камер (N) | 281 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 101 |
| Корисний об'єм холодильної камери | 281 |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 239 |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 4,5 |
| Здатність підтримувати температуру [год] | 10 |
| Тип | З нижньою морозильною камерою |
| Функції | Відпустка, Сигнал відчинені двері, швидке заморожування, Суперохолодження, плавне регулювання температури, Освітлення, Airflow |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 576 ₴










