
Вбудований морозильник Candy CMT5518EVWF
37 076 ₴
- В наявності
- Код: 185473932
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Перша і єдина холодильник, яка перетворює класичний продукт в інтелектуальний пристрій. Завдяки вдосконаленому та інтуїтивно зрозумілому управлінню продуктами легко захистити свої продукти і зберігати їх протягом тривалого часу в повній безпеці, знаючи терміни їх придатності, незалежно від того, де ви знаходитесь. Candy CMT5518EVWF. Морозильник. Розміри (ГxШxВ): 55 x 54 x 177,2 см. Об'єм: 200 л. Річне споживання електроенергії: 215 кВт·год = 221,45 грн на рік. Рівень шуму: 35 дБ. Функція заморожування: 15 кг/24год. Не мучте себе розморожуванням морозильника. Морозильник з системою No Frost є ідеальним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177.2 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| No Frost | Да |
| Клас шуму | B |
| Кількість ящиків | 5 |
| Мoдель | CMT5518EVWF |
| Об'єм | 200 л |
| Функції | LED освітлення |
| Колір | Білий |
| Ширина вбудовування | 54 см |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 076 ₴










