
Вбудована духовка Candy F ACDI Z600 L
12 886 ₴
- В наявності
- Код: 185473933
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Candy F ACDI Z600 L. Духовка. Духовка CANDY F ACDI Z600 L спроектована так, щоб підходити до будь-якого стилю та особистості, ви можете легко налаштувати її під свої потреби і зробити вашу кухню справді вашою. Завдяки спеціальній функції Cook Light ви можете приготувати смачні страви з низьким вмістом жиру, обмежуючи кількість олії або жиру. Система Aquactiva, завдяки ефекту пари, дозволяє легко видаляти залишки жиру в духовці, без використання хімічних засобів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.5 мм |
| Глибина | 56.8 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | F ACDI Z600 L |
| Марка | Candy |
| Потужність | 2400 |
| Напрямні | Штангові, Телескопічні |
| Об'єм | 70 л |
| Очищення | Ручна |
| Тип | Електрична |
| Керування | Ручки, Сенсор |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Розморожування, Конвекція, Нижнє обігрівання, Гриль, Вентилятор охолодження, Електронний дисплей, Піца, Блокування від дітей |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 886 ₴










