
Вбудований холодильник Candy CML5518EVWL
32 857 ₴
- В наявності
- Код: 185538701
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Candy CML5518EVWL. Холодильник. Розміри (вис. x шир. x гл.): 177,2 x 54 x 55 см. Об'єм холодильника / морозильника: 315 л /. Рівень шуму: 36 дБ. Безморозильна (No Frost): немає. Зміна напрямку відкривання дверей: так. Забудьте про розморожування холодильника. Холодильник автоматично конденсує в воду лід, який завжди осідає на внутрішніх стінах холодильника. Лід відводиться назовні, завдяки чому холодильник значно рідше потребує миття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 315 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177.2 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двостороннє кріплення дверей | Да |
| Додаткове обладнання | Лоток для льоду, Освітлення LED, Лоток для яєць, Режим відпустки |
| Використовувані технології | Функція відпустку, Low Frost, Освітлення LED, AirFlow, hOn, Wi-Fi |
| Клас заморожування | Не можна застосувати |
| Клас кліматичний | SN-N-ST-T |
| Клас емісії шуму | B |
| Клас енергоефективності | E |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 5 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | Не можна застосувати |
| Мoдель | CML5518EVWL |
| Марка | Candy |
| Корисний об'єм морозильної камери | 0 |
| Корисний об'єм холодильної камери | 315 |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 115 |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | Не можна застосувати |
| Здатність підтримувати температуру [год] | 12 |
| Тип | Однодверна |
| Функції | Освітлення LED, Відпустка, Електронний дисплей, Режим Eco, Airflow |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 857 ₴










