
Морозильник вбудований Gorenje FNCI517E41WF
37 900 ₴
- В наявності
- Код: 185552376
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Морозильник вбудований Gorenje FNCI517E41WF призначений для збереження та тривалого зберігання продуктів при низьких температурах. Модель оснащена сучасною холодильною системою, яка забезпечує рівномірне охолодження та підтримання оптимального температурного режиму. Пристрій характеризується енергоефективністю та надійністю у роботі. Вбудована конструкція дозволяє ідеально вписати морозильник у кухонний інтер'єр, економлячи простір. Приладу мають зручне керування та функціональне внутрішнє улаштування з полицями для організації зберігання різних видів продукції. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177.2 мм |
| Глибина | 54.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| No Frost | Да |
| Швидке заморожування | Да |
| Час підтримки температури під час вимкнення живлення | 10 h |
| Клас шуму | B |
| Кількість ящиків | 7 |
| Мoдель | FNCI517E41WF |
| Марка | Gorenje |
| Об'єм | 235 л |
| Регульований термостат | Да |
| Сигналізація підвищення температури | Да |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 12 |
| Функції | LED освітлення, швидке заморожування, Сигналізація відчинених дверей, Сигналізація підвищення температури, швидке заморожування, Кімната Zero, Електронний дисплей, Дверцята з обох боків |
| Колір | Білий |
| Ширина вбудовування | 54 см |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 900 ₴









