
Газова плита вбудовувана Candy CVFG6BF4PB
13 919 ₴
- В наявності
- Код: 185570539
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Candy CVFG6BF4PB. Газова плита. Газові плити Candy - це відмінний вибір для тих, хто любить традиції та комфорт. Прецизійний контроль температури, швидке нагрівання та рівномірний розподіл тепла роблять приготування їжі швидшим і ефективнішим. Тривалі та легкі в очищенні матеріали забезпечують зручність використання та економію часу, а класичний дизайн чудово впишеться в будь-яку кухню. Обирайте надійність та елегантність, які перетворять щоденне приготування їжі на справжню насолоду. Широкий розстав палив. Неважливо, чи готуєте ви одну просту страву чи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | Защита от утечки газа |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Мoдель | CVFG6BF4PB |
| Марка | Candy |
| Матеріал плити | Стекло |
| Тип плити | Газ на склі |
| Тип решітки | Двочастинна |
| Керування | Ручки |
| Колір | Чорний |
| Ширина вбудовування | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 919 ₴



