
Бра Maxlight Nuvia 5W (W0397)
13 220 ₴
- В наявності
- Код: 185637855
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maxlight Kinkiet LED 5W Алабастер Золотий/Кремовий IP20 3000K 450lm. Відкрийте елегантність і сучасність з. настінним декоративним світильником NUVIA Maxlight., який поєднує високоякісні матеріали з передовою технологією LED. Унікальний дизайн у кольорах. золотому. і. кремовому. чудово впишеться в елегантні, а також сучасні інтер'єри. Виготовлений з. алебастрового каменю., світильник характеризується не лише естетичним виглядом, але й довговічністю. Інтегроване. LED-освітлення. потужністю. 5W. випромінює приємне, тепле світло з температурою. 3000K., створюючи затишну атмосферу в кожному.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 8 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Nuvia |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний, Бохо |
| Тип | Настінні світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 220 ₴

