
Світильник Thoro Sappo LED настінний охра червоний 3000K 120см
15 108 ₴
- В наявності
- Код: 185690617
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Светильник SAPPO 120 красный LED 3000K - современное освещение для вашего дома. Представленный светильник SAPPO 120 - это отличное сочетание функциональности и современного дизайна. виготовлений из высококачественного алюминия, оснащений источником света LED потужністю 20W, гарантирует оптимальное освещение помещения. Цветовая температура 3000K забезпечує приятный, теплый свет, для отдыха после тяжелого дня. Красная окраска добавляет оригинальности и подчеркивает стильный характер интерьера. Алюминиевый светильник THORO LIGHTING - LED освещение для вашего дома. Бренд THORO LIGHTING славится.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Колірна температура | 3000K |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 120 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20 Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кріплення |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 108 ₴






