
Підлогова лампа Step Into Design Woman-2 чорна 190см з 4 точками світла
84 606 ₴
- В наявності
- Код: 185690661
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова лампа Step Into Design Woman-2 Black у чорному кольорі висотою 190 см. Дизайнерська лампа з чотирма світильниками, оснащена молочними скляними кулями. Ширина лампи 55 см. Матеріал корпусу: скловолокно. Джерело світла: E27 різьба, 4 патрони, максимальна потужність 40 Вт на патрон. Модель DN433-F. Вага з упаковкою 29 кг. Доставляється на піддоні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 |
| Кількість світильників | 4 |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал | Скло + пластик |
| Материал абажура | Скло молочне |
| Мoдель | DN433-F |
| Виробник | Step Into Design |
| Стан | Нове |
| Спосіб доставки | На піддоні |
| Стиль | Дизайнерський |
| Тип | Підлогова лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма абажура | Кулі |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 606 ₴






