
Підлогова лампа Step Into Design Vincent з столиком чорна 146см LED
19 968 ₴
- В наявності
- Код: 185690770
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова лампа Step Into Design серії Vincent з інтегрованим столиком. Висота 146 см, мінімалістичний дизайн. Корпус виконаний із чорного матового металу з білим мармуровим столиком. оснащена одним LED джерелом світла потужністю 3 Вт з теплою кольоровою температурою 3000 К. Ступінь захисту IP 20. Круглий чорний абажур діаметром 5 см і висотою 15 см. Загальна вага 5 кг. Гарантія 24 місяці. Підходить для спальні, вітальні, кабінету.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | Vincent |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 146 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 |
| Висота абажуру | 15 |
| Діаметр абажуру | 5 |
| Довжина: | 126 мм |
| Максимальна потужність | 3 |
| Матеріал додатковий | Мрамор |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | ST-7027F |
| Серія | Vincent |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип | Підлогова лампа |
| Тип джерела світла | LED |
| Цвет абажура | Чорний |
| Колір додатковий | Білий |
| Колір корпусу | Чорний матовий |
| Колірна температура | 3000 |
| Ширина абажура | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 968 ₴



