
Світильник Thoro Sappo LED настінний бежевий 3000K 150см
16 531 ₴
- В наявності
- Код: 185690871
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Светильник SAPPO 150 бежевый LED 3000K – елегантне освітлення для вашого дому. Презентуємо вам світильник SAPPO 150 бежевий LED 3000K – сучасне, ефектне освітлення для кожного приміщення. Виконаний з алюмінію, світильник відрізняється міцністю та стійкістю до пошкоджень. Джерелом світла є світлодіод LED потужністю 20W, що випромінює 2913 люменів, що гарантує яскраве, приємне для ока світло. Завдяки цьому світильник SAPPO 150 бежевий LED 3000K чудово підійде як освітлення спальні, вітальні, так і кухні чи їдальні. Сучасний дизайн і функціональність світильника SAPPO 150. Дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Колірна температура | 3000K |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 6.5 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20 Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кріплення |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 531 ₴






