
Світильник настінний Thoro Lagom LED 120см бежевий 4000K
13 905 ₴
- В наявності
- Код: 185690880
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Thoro Lagom 120 представляє собою сучасне рішення для освітлення. Модель оснащена світлодіодною (LED) технологією з колірною температурою 4000K, що забезпечує нейтральне біле світло. Світильник виконаний у бежевому кольорі, що дозволяє легко вписати його в різні інтер'єри. Довжина світильника становить 120 см, висота 118,5 см. Виріб від виробника Thoro поставляється з гарантією та широко доступний у різних магазинах електротоварів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір плафона | Бежевий |
| Колірна температура | 4000К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 118.5 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 120 мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15 Вт |
| Мoдель | Lagom 120 |
| Поміщення | Спальня |
| Виробник | Thoro |
| Тип | Настінний світильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 905 ₴






