
Настінний світильник Thoro Lagom 90 зелений оливковий LED 3000K
12 947 ₴
- В наявності
- Код: 185690921
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Светильник LAGOM 90 - сучасне освітлення в кольорі оливковому. Спроектований з думкою про шанувальників сучасного дизайну, світильник LAGOM 90 дивує не лише своїм унікальним виглядом, але й передовою технологією. Виконаний з високоякісного алюмінію, забезпечує довговічність і стійкість до пошкоджень, а також надає інтер'єру елегантного характеру. Оливковий колір - свіжий і модний акцент, який внесе до вашого дому нотку оригінальності. LED-освітлення марки Thoro - функціональність і стиль в одному. LAGOM 90 оснащений інтегрованим LED-освітленням, яке.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 88.5 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Алюміній |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кріплення |
| Колір | Зелений |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 947 ₴






