
Світильник Step Into Design Sergio2 настінний золотий 90 см
12 188 ₴
- В наявності
- Код: 185710443
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Sergio2 від Step Into Design виконаний у золотому кольорі. Модель STDL8533GOLD має циліндричний кришталевий плафон видовженої форми. Оснащений 2 джерелами світла типу G9 з максимальною потужністю 20 Вт. Ступінь захисту IP20. Корпус і кріпильна площадка виконані з металу у золотому кольорі. Габарити: довжина 45 см, ширина 20 см, висота 90 см (загальна довжина з кронштейном). Вага 3 кг. Гарантія 24 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 |
| Довжина: | 45 мм |
| Максимальна потужність | 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал кронштейна | Метал |
| Матеріал плафона | Кришталь |
| Мoдель | STDL8533GOLD |
| Виробник | Step Into Design |
| Серія | SERGIO |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Настінний світильник |
| Тип джерела світла | G9 |
| Форма плафона | Циліндричний |
| Колір | Золотий |
| Колір кронштейна | Золотий |
| Ширина плафона | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 188 ₴






