
Витяжка Globalo Flueris 60.1 Black Sensor Smell
31 531 ₴
- В наявності
- Код: 185774127
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Витяжка кухонна GLOBALO Flueris 60.1 Black Sensor Smell. Витяжка з датчиком запаху Flueris 60.1 Black Sensor Smell. Великою перевагою витяжки Flueris є використання в ній датчика запаху. Дія сенсора запаху базується на трьох сенсорах: чистоти повітря, вологості та температури. В залежності від зміни значень цих параметрів, відбувається автоматична зміна окремих режимів і налаштування роботи витяжки до умов, що панують під витяжкою. - Максимальна продуктивність: 535 м3/год; boost 725 м3/год. - Датчик запаху. - Клас енергетичної ефективності A+. - Кнопки Soft-Touch.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 52 кВтч |
| Гучність | 46dB |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий |
| Клас енергетичної ефективності | A+ |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | F |
| Кількість жирових фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | FLUERIS_60_1_BLACK |
| Максимальна висота | 29 |
| Максимальна гучність | 72 dB |
| Марка | Globalo |
| Мінімальна висота | 26.3 |
| Мінімальна гучність | 46 dB |
| Потужність | 160 W |
| Потужність освітлення | 2 x 4W |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 725 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип витяжки | Підвісний |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Механічне |
| Функції | Витяжка, фільтр |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 531 ₴










