
Витяжка Globalo Salviro 60.1 чорна
29 868 ₴
- В наявності
- Код: 185774128
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Витяжка кухонна GLOBALO Salviro 60.1 Black. Витяжка з регулюванням освітлення Salviro 60.1 Black. Винятково компактні розміри, стильний фронт і чудові характеристики – витяжка кухонна Salviro 60.1 Black. вразить всіх, хто шукає практичні та елегантні рішення. - Максимальна продуктивність: 370 м3/год; boost 520 м3/год. - Енергоефективне LED-освітлення з можливістю регулювання яскравості та кольору. - Сенсорне управління + пульт. Переваги витяжки: - Освітлення у вигляді LED-люстри потужністю 4 Вт. є енергоефективним і чудово освітлює робоче місце. Витяжка має. регулювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Ширина | 60 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 52 кВтч |
| Гучність | 45dB |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Клас енергетичної ефективності | B |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | F |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Мoдель | SALVIRO_60_1_BLACK |
| Максимальна гучність | 64 dB |
| Мінімальна висота | 26.8 |
| Мінімальна гучність | 45 dB |
| Потужність | 200 W |
| Потужність освітлення | 4W |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 525 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Сенсорне |
| Фільтр для жиру | Алюмінієвий |
| Функції | Витяжка, Поглинач |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 868 ₴








