
Підвісна лампа Eglo Febres 2XE27 чорна 110 см
9 283 ₴
- В наявності
- Код: 185805832
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна лампа Eglo Febres являє собою поєднання елегантності та сучасного дизайну. Лампа виконана з високоякісної сталі, що забезпечує її міцність та стабільність. Елегантний абажур з тканини у поєднанні з сучасним дизайном створює гармонійний вигляд. Лампа характеризується мініималістичною формою та чорним кольором, що робить її ідеальним вибором для вітальні, їдальні або спальні. Параметри: два джерела світла з цоколем E27, максимальна потужність лампочки 60 Вт, висота 110 см, ширина 22 см. Стиль лампи сучасний, що дозволяє їй ідеально вписатися в різні інтер'єри, додаючи приміщенню характер та шик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абажур | Тканина |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Febres |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 283 ₴


