
Підвісна LED лампа Elstead Atomo 1-пунктова поліроване хром 23.9 см
20 609 ₴
- В наявності
- Код: 185805851
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Скляна підвісна лампа куля Atomo QN-ATOMO-1P-PC LED 9W 3000K сріблястий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель виготовлена з практичних і міцних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Тип лампи | LED |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 22 см |
| Колір | Поліроване хром |
| Максимальна потужність лампочки | 9 Вт |
| Марка | Quintiesse |
| Мoдель | QN-ATOMO-1P-PC |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісна лампа |
| Тип джерела світла | LED |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 609 ₴


