
Підлогова лампа Step Into Design Emu STDN127F біло-золота з перами 170 см
60 862 ₴
- В наявності
- Код: 186096194
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова лампа Step Into Design серії EMU виконана у стилі гламур та арт-деко. Корпус з металу білого та золотого кольорів прикрашений пір'ям. Висота 170 см, ширина 50 см. Обладнана 5 джерелами світла типу E14 з максимальною потужністю 40 Вт кожне. Ступінь захисту IP 20. Загальна вага 35 кг. Лампа підходить для оформлення сучасних, гламурних та еклектичних інтер'єрів, додаючи елегантність і екстравагантність приміщенню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 |
| Висота | 170 мм |
| Довжина: | 47 мм |
| Максимальна потужність | 40 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал додатковий | Пір'я |
| Мoдель | STDN127F |
| Виробник | Step Into Design |
| Серія | EMU |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Стиль артдеко | Да |
| Стиль гламур | Да |
| Стиль сучасний | Да |
| Стиль еклектичний | Да |
| Тип | Підлогова лампа |
| Тип джерела світла | E14 |
| Колір додатковий | Золотий |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Нове |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 862 ₴






