
Витяжка Globalo Callia Isola 39.1 Sage
82 175 ₴
- В наявності
- Код: 186149829
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Витяжка кухонна GLOBALO Callia Isola 39.1 Sage. Шалевий витяжка Callia Isola 39.1 Sage. Виберіть поєднання розкоші та ідеальної функціональності! Наш. циліндричний острівний витяжка в модному, шалевому відтінку. це не лише кухонне обладнання, а справжня прикраса вашої обстановки. Його струнка, елегантна форма ідеально поєднується з сучасними та мінімалістичними інтер'єрами, надаючи їм унікального характеру та легкості. Потужність 742 м³/h гарантує експресове видалення парів і запахів, навіть при найбільш вимогливих кулінарних викликах. А завдяки. ультратихійкій роботі – лише 46 дБ. –.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Острівна |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність | 46dB |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Клас енергоефективності | B |
| Кількість світлових точок | 4 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Мoдель | Exclusive Callia Isola |
| Максимальна висота | 120 |
| Максимальна гучність | 66 dB |
| Марка | Globalo |
| Мінімальна висота | 90 |
| Мінімальна гучність | 46 dB |
| Потужність | 275 W |
| Потужність освітлення | 4 x 2W |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 742 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Механічне |
| Фільтр для жиру | Алюмінієвий |
| Функції | Витяжка, Поглинач, Регулювання кольору світла, Таймер |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 175 ₴






