
Газова плита вбудовувана Teka GBC 64-VGogh VBC BV (E5)
24 547 ₴
- В наявності
- Код: 186153636
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Van Gogh GBC 64 VB VG. Лінія Van Gogh Museum. Газова плита на склі 60 см з 4 зонами приготування. Дизайн, натхненний картиною «Соняшники». Обробка в темно-сірому та чорному склі з деталями кольору шампанського. поєднання стилю, функціональності та довговічності. Механічна панель управління з ергономічним дизайном. Познайомтеся з унікальною Едіцією Van Gogh Museum. Перша повна лінія кухонних приладів, натхненна мистецтвом Вінсента ван Гога. Створена у співпраці з Музеєм Ван Гога в Амстердамі, ця унікальна колекція є даниною спадщині художника – вираженою через дизайн приладів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | Защита от утечки газа |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Мoдель | GBC64VGOGHVBCBV |
| Марка | Teka |
| Матеріал плити | Стекло |
| Матеріал решітки | Чавунна |
| Тип решітки | Окрема для кожної конфорки |
| Керування | Ручки |
| Ширина вбудовування | 60 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Тип | Газова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 547 ₴


