
Витяжка Pyramis Livelo 60 см похила чорне скло
12 986 ₴
- В наявності
- Код: 186153656
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонна витяжка Pyramis Livelo 60 см похилого типу з елегантним чорним склом. Сучасний дизайн оздоблення з чорного скла гармонійно впишеться в будь-який стильний кухонний інтер'єр. Обладнана енергоефективним LED-світлом, яке забезпечує яскраве та рівномірне освітлення робочої поверхні. Керування здійснюється через інтуїтивне сенсорне управління з трьома рівнями потужності для адаптації до різних умов приготування. Потужна та тиха турбіна гарантує високу ефективність вентиляції та комфортну роботу на кухні. Стильне та функціональне рішення для сучасної кухні. Доставка зі складу становить 5-10 робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоефективності | D |
| Мoдель | Livelo |
| Потужність | 110 W |
| Степені потужності вентилятора | 3 |
| Тип витяжки | Каминний |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Електронне |
| Функції | Витяжка, Поглинач |
| Колір | Чорний |
| Шумність | 64dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 986 ₴


