
Вбудована мікрохвильова піч Teka ML 82-VGOGH
41 308 ₴
- В наявності
- Код: 186153668
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Van Gogh ML 82 VG. Лінія Van Gogh Museum. Мікрохвильова піч з грилем і керамічною основою. Проект, натхненний картиною «Соняшники». Обробка з темно-сірого та чорного скла з деталями кольору шампанського. поєднання стилю, функціональності та довговічності. Внутрішня частина з нержавіючої сталі з керамічною основою забезпечує рівномірне розігрівання. 3 функції приготування. 9 програм прямого доступу. Ознайомтеся з унікальною Едіцією Van Gogh Museum. Перша повна лінія кухонних приладів, натхненна мистецтвом Вінсента ван Гога. Створена у співпраці з Музеєм Ван Гога в.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | ML82VGOGH |
| Марка | Teka |
| Потужність гриля | 1200W Вт |
| Відчиняння дверцят | Наліво |
| Колір | Чорний |
| Ширина вбудовування | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 308 ₴

