
Духова шафа Teka HLB 84-VGOGH
31 531 ₴
- В наявності
- Код: 186153672
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Van Gogh HLB 84 VG. Лінія Van Gogh Museum. Духовка EasySteam з 9 функціями випікання. Дизайн, натхненний відомою картиною «Соняшники». Обробка з темно-сірого та чорного скла з деталями кольору шампанського. поєднання стилю, функціональності та довговічності. Познайомтеся з унікальною Едіцією Van Gogh Museum. Перша повна лінія кухонних приладів, натхненна мистецтвом Вінсента ван Гога. Створена у співпраці з Музеєм Ван Гога в Амстердамі, ця унікальна колекція є даниною спадщині художника – вираженою через дизайн побутових приладів. Едіція включає духовки, духовки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.5 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | HLB 84-VGOGH |
| Марка | Teka |
| Напрямні | Телескопічні |
| Об'єм | 70 л |
| Очищення | Парова, легкоочисна емаль |
| Тип | Електричний |
| Керування | Ручки |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 531 ₴

