
Духовка Teka HSB 6250 P FBK
24 121 ₴
- В наявності
- Код: 186153688
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Опис продукту. Духовка в новому виконанні: Створена, щоб вражати. Збудована, щоб служити роками. Серія Neo – це не просто покращення – це справжня революція. Ми переосмислили кожну деталь, щоб створити духовку, яка не тільки готує, але й надихає. Готувати ніколи не було простіше: нова функція CHEF – це десять автоматичних програм, розроблених для конкретних страв. Температура і час приготування налаштовуються автоматично, забезпечуючи результат щоразу. Міцність і досконалість в одному пристрої: найміцніша поверхня, яку коли-небудь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.5 мм |
| Глибина | 54.8 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | SB 6250 P FBK |
| Марка | Teka |
| Потужність | 3400 W |
| Напрямні | Драбинні |
| Об'єм | 71 л |
| Очищення | Піроліз |
| Тип | Електричний |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Конвекція |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 121 ₴

