
Вбудована кавоварка Aeg NKC8N7T
140 474 ₴
- В наявності
- Код: 186153697
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Експрес-кавоварка вбудована AEG NKC8N7T Чорний матовий 8000. Функції. Вбудована кавоварка. Підсвічування зони виливу кави. Ємність кавомолки: 350 г. Для меленої кави. Функція Автозапуск. Ємність резервуара для води: 2.5 л. Два незалежні нагрівачі для кави та гарячої води. Індикатор заповнення лотка для відходів. Індикатор відсутності води. Індикатор поповнення зерен кави. Функція Еспресо.: 2 чашки, дуже м'яка, дуже міцна, м'яка, нормальна, попередньо змелена кава, міцна. Автоматичні програми.: Пар, Латте Макіато, Довга кава, Молоко, Рістретто, Еспресо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.6 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | NKC8N7T |
| Марка | AEG |
| Тип кави | Зерновий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴

