
Витяжка Maan Malwa Linki 439 Gest чорна
37 271 ₴
- В наявності
- Код: 186155335
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Malwa Linki 439 Gest. Дизайнерська витяжка, що підвішується з інноваційним управлінням жестами — елегантність і технології над вашою кухонною островом. Елегантність в досяжності руки, технології в серці кухні. – витяжка, яка не тільки очищає повітря, але й привертає увагу сучасним дизайном. Спроектована з думкою про центральну точку вашої кухні. – острові – ця підвісна витяжка чудово поєднує функціональність з унікальною естетикою. Стиль, що привертає погляди. це кухонна витяжка, що підвішується на острові, яка є не тільки функціональним обладнанням, але й ефектним елементом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 55 кВтч |
| Клас енергетичної ефективності | A |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності видалення забруднень | F |
| Мoдель | Malwa Linki 439 GEST |
| Максимальна висота | 107 |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 715 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип витяжки | Острівна, Стельова |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Електронне |
| Фільтр від жиру | Металевий |
| Функції | Витяжка, Дистанційне керування |
| Колір | Чорний |
| Шумність | 74dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 271 ₴



