
Холодильний пристрій Beko Professional ADN 270SE BP
36 866 ₴
- В наявності
- Код: 186277702
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ADN 270SE BP: Холодильник з металевими дверима. (270L, 1 дверний). ГНУЧКІСТЬ ДІАПАЗОНУ. Ця лінія холодильників була розроблена для зберігання та демонстрації продуктів харчування та напоїв. Доступні в різних об'ємах, від 130 до 480 літрів. Ідеально підходять для барів, пабів та ресторанів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Подсветка LED |
| Клас шумового впливу | A |
| Клас енергоспоживання | E |
| Мoдель | ADN 270SE BP |
| Марка | BEKO PROFESSIONAL |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Напруга | 230V |
| Стан | Нове |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Тип дверей | На петлях |
| Рівень шуму (дБ) | 41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 866 ₴


