
Холодильна вітрина Beko Professional ADN 231BK BP скляна двері
56 867 ₴
- В наявності
- Код: 186277707
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Холодильна вітрина Beko Professional ADN 231BK BP призначена для професійного зберігання та демонстрації товарів у роздрібних точках продажу. Камера має корисний обсяг 350 літрів і комплектується однодверною конструкцією зі скляною дверею в чорній рамці, що забезпечує відмінну видимість товарів всередину. Вітрина оснащена системою автоматичного розморожування, яка гарантує рівномірний розподіл холоду та підтримує стабільний температурний режим для ефективного зберігання продукції. Зручна панель управління розташована спереду та дозволяє легко встановлювати, контролювати та регулювати необхідні параметри температури. Внутрішні полиці регулюються за висотою і мають можливість нахилу, що дає можливість оптимально організувати внутрішній простір під різні типи товарів. Передні регульовані ніжки дозволяють забезпечити правильний монтаж та встановлення обладнання на підлозі різного типу. Вітрина універсальна у застосуванні й підходить для зберігання вина, напоїв, готових страв та інших товарів, які потребують дотримання певного температурного режиму. Стандартна доставка зі складу виробника здійснюється протягом 5-10 робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 мм |
| Додаткова інформація | Замок |
| Клас шуму | D |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | ADN 231BK BP |
| Марка | Beko |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230V |
| Стан | Нове |
| Тип | Холодильні вітрини |
| Тип дверей | На петлях |
| Рівень шуму (дБ) | 43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 867 ₴




