
Підвісний світильник Italux Lenti Pnd836313Abamb (Pnd836313Abamb)
10 275 ₴
- В наявності
- Код: 186407059
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна лампа. Italux LENTI PND-83631-3-AB-AMB. Лампа з легким регулюванням висоти. Можливість регулювання висоти лампи дозволяє її безмежне використання в будь-якому просторі. Тому довжину кабелю в підвісній лампі Lenti без жодних проблем можна відрегулювати під час монтажу лампи. Завдяки цій функції, ідеально освітите простір там, де це потрібно. Розміри лампи. Довжина - 35 см. Ширина - 35 см. Висота - 67 см. Діаметр - 35 см. Розмір абажура - 67 см. Світло. Цоколь лампочки - LED. Кількість джерел світла - 1. Тип джерела світла - інтегрований LED.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 133 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Мoдель | Lenti |
| Максимальна потужність лампочки | 18W Вт |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Гламур, Індустріальний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 275 ₴



