
Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool WMW44HMB
33 374 ₴
- В наявності
- Код: 186901166
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції користувача. Інструкцію можна знайти на вказаній сторінці: https://docs.emeaappliance-docs.eu – виберіть відповідну мову та введіть торговий код шуканого продукту. Виробник та уповноважений представник. Назва виробника: Beko Europe Management S.r.l. Поштова адреса: Via Varesina n.204, 20156 Milano (MI), Italy. Електронна адреса: http://www.bekoeurope.com/safety. lnd_FAQ{ padding-bottom: 2em; }. lnd_FAQ. lnd_wrapper{.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистрибуція | Whirlpool |
| Мoдель | WMW44HMB |
| Потужність гриля | 1600W Вт |
| Потужність мікрохвильовки [W] | 900 |
| Відчиняння дверцят | Вниз |
| Функції | Розморожування, Гриль, Захист від дітей |
| Колір | Чорний |
| Ширина вбудовування | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 374 ₴






