
Підвісна лампа Moosee Balance куля біла золота
13 129 ₴
- В наявності
- Код: 187079113
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна лампа Moosee Balance — стильне рішення для сучасного інтер'єру. Виготовлена з нержавіючої сталі золотистого відтінку та матового скла, яке утворює сферичний абажур. Використані матеріали забезпечують надійність, міцність та тривалий термін експлуатації виробу. Кулеподібна форма з виразними геометричними пропорціями органічно вписується в інтер'єри індустріального, мінімалістичного та сучасного стилю. Конструкція передбачає регулювання нахилу абажура, що дозволяє спрямовувати світловий потік відповідно до ваших потреб. Лампа підходить для встановлення в вітальні, спальні, їдальні або робочому кабінету. Компактні розміри та виразний дизайн роблять її універсальним варіантом для оформлення різноманітних приміщень. Поставляється зі складу з терміном доставки 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 225 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Balance |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 35 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 129 ₴






